مبلمان راشین
درباره ما
single-img2
single-img1
درباره ما

درباره مبلمان راشین بیشتر بدانید

مجموعه مبلمان راشین از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است. شروع فعالیت و تولید با صندلی های اپن یا (کانتر) و صندلی های ناهار خوری بوده است. سپس به تدریج محصولا تولیدی گسترش پیدا کرده و تنوع محصولات گسترده تر شده است.

در سال 1398 اولین فروشگاه مبلمان راشین خارج از مرزهای ایران عزیزمان در کشور ارمنستان تاسیس شد. این فروشگاه مسئولیت فروش محصولات چوبی راشین به صورت عمده جهت فروش در کشورهای ارمنستان و روسیه را داشت، که به لطف پروردگار توانستیم رضایت مشتریان کشورهای همسایه را هم جلب نماییم. در سال 1400 فعالیت راشین در کشور عراق هم آغاز شد و به طور مستمر با مشتریان ثابتی که به ما اعتماد کردند در حال صادرات کالا هستیم.

همواره هدف و تلاش ما برای تولیدات محصولات، کیفیت حداکثری کالای تولید شده و قیمت حداقلی آن بوده است.

نقطه قوتی که میتواند در قیمت و کیفیت چوب مصرفی مجموعه راشین را نسبت به رقبا پیش بیاندازد، فعالیت بازرگانی راشا چوب (وارد کننده مستقیم الوار چوب) است که در واقع جزئی از هلدینگ راشین است. ( به زبان ساده تر، ما وارد کننده و پخش کننده الوار های چوب از کشور های همسایه هستیم که این پتانسیل به داشتن مواد اولیه با کیفیت مناسب تر و قیمت بهتر کمک زیادی میکند. )

در سال 1401 مجموعه راشین برای اولین بار در ایران اقدام به فروش کلاف خام ( محصولات تکمیل نشده ) برای راحتی همکاران عزیز با تنوع بالا کرده است. با توجه به تعداد بسیار بالای کلاف خام، این محصولات به صورت روزانه اپدیت میشوند.

محصولات تولیدی :

مبلمان سلطنتی ، مبلمان کلاسیک ، محصولات فلزی ، روستیک (چوب طبیعی) ، انواع میز ناهار خوری چوبی و ام دی اف، میزهای تلویزیون ، بوفه، کنسول ، میز لپتاپ، میز مدیریتی و غیره …..

 

با وبلاگ و مقاله های ما دانش خود را افزایش دهید

از سیر تا پیاز انواع چوب کالباسی توسکا و گردو ….
چوب کالباسی چیست و چه کاربرد هایی دارد ؟   قصد داریم توی این مقاله شما رو به صورت…